Studio

Velkou předností Animation people je plně vybavené filmové studio s nejnovějšími technologickými postupy. Naše studio je komplexní funkční jednotka, která díky prostorovému a technickému vybavení umožňuje nasnímání a realizaci animací mnoha technologií.

Základem je ateliér rozměru 11 x 8 metrů, dílenské zázemí pro tvorbu rekvizit a scénických staveb, osvětlovací park, snímací technika a postprodukční jednotka.

Dále je v menším atelieru umístěna svislá kamera (rostrum camera) s nájezdem a univerzálním animačním snímacím stolem.

Studio vlastní řadu zařízení pro pohyb kamer. Motion control, jízdy s kolejemi, animační panoramatické hlavy, včetně ovládaných computerem. Digitální kamery jsou vybaveny velkým výběrem optiky. Objektivy Nikon, Car Zeiss, zoom Angenieux. Světelný park sestává ze svítidel přizpůsobených natáčení stop frame technologiím, včetně speciálních svítidel LED a light-Boxu. Na stropě ateliéru jsou posuvné kolejové teleskopy pro zavěšení lamp. Nebo jiné techniky. Součástí ateliéru jsou green/blue plochy pro klíčování.

 

DÁLE NABÍZÍME:

> Velkofomátový tisk

Velkoformátový tisk na různé druhy „papíru“ až do šíře 1067 mm jsou dnes už poměrně snadnou záležitostí. Máme však odborníky, kteří rozumí obrazu, fotografiím i tisku. Dovedou zdrojový materiál dodatečně upravit tak, aby využil všechny možnosti kvalitního tisku a výsledný obraz měl nejenom vynikající technickou kvalitu, ale i vzhled.

> Specifikace tisku

Tiskárna Canon iPF8000 používá systém 12 barevných pigmentových inkoustů LUCIA a poskytuje výjimečnou kvalitu tisku. Standardní fotopapíry různých gramáží až do 300 gr./m2 v různých typech povrchů (lesklý, polomatný, matný), dále povrchy typu „art“, tisknout je možno i na bannerové materiály, samolepicí fólie a materiálu s texturou plátna.