Studio

Velkou předností animation people je plně vybavené filmové studio s nejnovětšími technologickými postupy. Naše studio je komplexní funkční jednotka, která díky prostorovému a technickému vybavení umožňuje nasnímání a realizaci animací mnoha technologií.

Základem je ateliér rozměru 11 x 8 metrů, dílenské zázemí pro tvorbu rekvizit a setů, osvětlovací park, snímací technika a postprodukční jednotka.

DÁLE NABÍZÍME:

> Film burn

Snem každého filmaře je mít kvalitní záznam na filmový materiál a promítat ho v kině. I když v dnešní době je snadné se dostat do kinosálu cestou DCP, stále si udržujeme v dobrém stavu přepisové zařízení Cinemaster, které převádí jakýkoliv digitální záznam na 35 mm filmový negativ.

> Velkofomátový tisk

Velkoformátový tisk na různé druhy „papíru“ až do šíře 1067 mm jsou dnes už poměrně snadnou záležitostí. Máme však odborníky, kteří rozumí obrazu, fotografiím i tisku. Dovedou zdrojový materiál dodatečně upravit tak, aby využil všechny možnosti kvalitního tisku a výsledný obraz měl nejenom vynikající technickou kvalitu, ale i vzhled.

> Specifikace tisku

Tiskárna Canon iPF8000 používá systém 12 barevných pigmentových inkoustů LUCIA a poskytuje výjimečnou kvalitu tisku. Standardní fotopapíry různých gramáží až do 300 gr./m2 v různých typech povrchů (lesklý, polomatný, matný), dále povrchy typu „art“, tisknout je možno i na bannerové materiály, samolepicí fólie a materiálu s texturou plátna.