Projekty

Spolupracujeme jsme s předními studii i talentovanými nezávislými tvůrci na tvorbě úchvatných animovaných filmů. Naše práce je pravidelně oceňována nejen v na prestižních filmových festivalech, ale také mezi diváky po celém světě. Velmi rádi se také pouštíme do koprodukčních projektů. Podívejte se, na čem právě pracujeme.

Přátelé z tajemného lesa

Film vypráví příběh holčičky, která touží získat zpět svého otce, zavede nás do tajuplného lesa a odhalí nám tajemství vzniku lásky a přátelství. Přátelé z tajemného lesa je projekt dlouhometrážního animovaného filmu autorky a režisérky Lenky Ivančíkové.

Přátelé z tajemného lesa  → 

Pratele z tajemneho lesa - Precious gift

Spása nemá jméno

Naivní cirkusová skupina přichází, aby vyprávěla lidový příběh o rozhněvaném knězi, který se zamiluje do zoufalé uprchlíce a přináší tak hněv na svou opovrženou farnost. Když se uprchlíce postaví svému osudu, umělci jsou nuceni začít zpochybňovat morálku příběhu, který interpretují.

Spása nemá jméno  → 

Salvation has no name

Husa

Malý chlapec sní o tom, že jednou bude jako slavný fotbalista hrát na velkých stadionech. Nejdřív ale musí vyhrát zápas doma na dvorku proti huse.

Husa  → 

Husa - The Goose

Elementi

Čtveřice živlů provádí malou Julii mnoha dobrodružství, při kterých hledají odpovědi na tisíce všetečných dětských otázek.

Elementi  → 

Eelementi - The Elements

Fany a pes

Dětský celovečerní animovaný film o holčičce Fany (12), která na podzim 1989 hledá svoji kamarádku Sophii. Ta jí na dobu prázdninové dovolení svěřila svého psa Sputnika na hlídání. Místo návratu do školy ale s rodiči tajně emigrovala do tehdejšího západního Německa a Fany teď neví, jak jí jejího psa vrátit.

Fany a pes  → 

Fany a pes